Skaits : 0

Cena : 0,00 €

SĀKUMS

Laipni lūdzam Spares Auto mājas lapā! Mēs gaidām Jūsu pasūtījumus un jautajumus diennakts laikā. Pasūtījumu apstādes darba laikā.

LŪDZU RAKSTIET MUMS UZ NUMURU +371 29696737 WHATSAPPĀ VAI IZMANTOJIET VIEDPOGU “UZDOT JAUTAJUMU” MŪSU MĀJASLAPĀ VAI RAKSTIET LŪDZU UZ MŪSU E-PASTU NORĀDOT AUTO DATUS UN VAJADZĪGUS AUTODAĻUS, SAŅEMIET ATBILDES AR TO PIEEJAMĪBU, BILDĒM, CENU UN LINKU UZ NEPIECIEŠAMO AUTODAĻAS APRAKSTU VAI PAŠI VEICIET PASŪTĪJUMUS MŪSU MĀJASLAPĀ UN MĒS SAZINĀSIMIES.

Pilns autodaļu sortiments kas pieejams pasūtīšanai, piedāvāts mūsu mājaslapas divos katalogos. 1.ais katalogs prezentē automašīnu detaļas no dažādiem piegādātājiem. 2.ajā katalogā Jūs atradīsiet autodaļus tikai no POLCAR noliktavas. Dažie no tiem ir atrodamas šobrīdī mūsu noliktavā. Var preces pieiejamību informē dažādu krāsu skala.

Lai būtu uzskatāmāk, kā ērti lietot mājas lapu, mēs esam sagatavojuši YouTube video. Sāciet no pirmā vai otrā kataloga un atpakaļ, pievienojot nepieciešamās preces grozā. Tālāk noformējiet pasūtījumu un mēs ar Jums sazināsimies par iespējamiem precizējumiem.

Jūsu pasūtījumu piegādes uz mūsu noliktavu tiek veikti regulāri, katru dienu vai vairtākas reizes nedēļā, atkarībā no pasūtījuma un piegādātāja steidzamības.

Jūsu pasūtījumu piegāde ir iespējama arī ar ekspreskurjeru pakalpojumu vai uz Jums tūvāku pasta nodaļu. Piegādes maksa tiek aprēķināta atkarībā no pasūtījuma.

Pieņemami divi apmaksas veidi: gan veikalā pret čeku skaidrā naudā gan pārskaitījums uz bankas kontu. Gadījumā ar piegādi mēs pieņemam samaksu tikai bezskaidrā naudā ar pārskaitījumu.

Ja Jums vēlamā autodaļa nav atrodama šobrīd pie mums noliktavā un Jūs vēlaties to pasūtīt, tad pēc vienošanas par laika pasūtījuma izpildi un cenu, pasūtijuma veikšanai ir nepieciešami apmaksat to daļu vai visu pasūtījumu veikalā vai ar bankas maksājumu nosūtīto Jums avansa rēķinu.

Mūsu mājas lapā piedāvājam tādas auto rezerves daļas kā auto optikas detaļas un virsbūves. No optikas tie ir tieši lukturi, pretmiglas lukturi, dienas gaismas lukturi, pagrieziena rādītāji un gabarīti, mugurējie lukturi, stop signāla spuldzes, tūnings un papildu optika, M-tech halogēnās spuldzes, M-tech ksenona spuldzes, LED spuldzes. Virsbūves detaļu sortimentā ir buferi, sliekšņu un spārnu remkomplekti, dzīneja aizsargi, plastmasas paspārņi, logu pacēlāji, spoguļi komplektā, ieliktņi, pārsegi, spogļu stikli, tūnings, durvju kliņķi, durvju rokturi, aizdedzes atslēgas, PDC autostāvvietas indikatori, radiatori, paklāji, HEKO logu un pārsēgu vējmalas, akumulatori.

Tā kā mūsu prece nav eksklusīva un ieviesta tirgū daudziem konkurentiem, mēs cenšamies noteikt viszemāko cenu precēm, tāpēc lūdzu rakstiet mums uz WhatsApp, e-pastu vai izmantojiet viedpogu “uzdot jautājumu” mājas lapā cenas korekcijas nepieciešamības gadījumā.

Mobilajā mājas lapas versijā, situācijā ja ekrāns uz POLCAR lapas mirgo, lūdzu notīriet kešatmiņu interneta pārlūkā vai skatoties vajadzīgo autodaļas kodu pēc tiešas saites uz POLCAR kataloga.

Ievadiet auto rezerves daļu kodus no POLCAR kataloga meklēšanas logā mājas lapā, atradīsiet to cenu un pieejamību, pievienojiet grozam, noformējiet pasūtījumu.

POLCAR KATALOGS ar savu plašo sortimentu (vairāk par 120000 auto rezerves daļu) lielā mērā papildinā mūsu mājas lapas piedāvājumu. Tagad visas autodaļas no POLCAR KATALOGA https://catalog.polcar.com/ ir pieejamas pasūtījumiem online.