• <<<We work ONLINE >>><<< It is possible to deliver Your order with express delivery courier service directly to your address or to Your nearest post office >>><<< Construction receiving from the warehouse is done in a safe mode in an open-air pickup-up point >>><<< We will answer to all your questions (WhatsApp 29696737) >>><<< AUTOSPARES FOR YOU: OPTICS AND BODY PARTS, RADIATORS >>><<< BEST PRICES EVERY DAY >>><<< BANK'S CARDS ARE NOT ACCEPTED >>>

Items : 0

Price : 0,00 €

Internetveikala lietošanas noteikumi

VIETNES LIETOŠANAS KĀRTĪBA – Klients veic iepriekšēju pasūtījumu Vietnē. Pēc tam tiek saskaņota preču pieejamība un piegādes laiks. Pēc apstiprināšanas maksājums tiek veikts ar bankas pārskaitījumu.Pasūtījumu var mainīt vai atcelt jebkurā laikā līdz tā apmaksai.

GARANTIJAS UN ATGRIEŠANAS POLITIKA – Garantijas gadījumā jūs varat prasīt preces apmaiņu.Jums ir tiesības atteikties no pirkuma līguma 14 dienu laikā. Atgriežamās preces jānosūta pa pastu uz adresi: SIA Spāres Auto, Spāres iela 12, LV1002, Rīga, Latvija.Visas domstarpības, kuras ir radušās ar Pircēja un Pārdevēja pirkšanas un pārdošanas līgumu, tiek risinātas sarunu ceļā. Ja neizdodas panākt vienošanos, domstarpības tiek risinātas Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktajā kārtībā.

PRIVĀTUMA POLITIKA – Mēs izmantojam jūsu personas datus tikai jūsu pasūtījumu apstrādei, pretenziju izšķiršanai un preču atdošanai. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atšķirtu jūs no citiem lietotājiem un uzlabotu jūsu pieredzi.

Visas cenas Vietnē ietver PVN 21% apmērā.